• (15) 836-21-76
  • Pon-Pt, 7-15

[Nowe postępowanie] Głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gorzycach

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorzycach zaprasza do składania ofert na realizację robót budowlanych pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gorzycach – etap 1 oraz etap 2”. Zapytania ofertowe wraz z załącznikami są dostępne w rozwinięciu tego artykułu.

Ogłoszenie 1.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorzycach zaprasza do składania ofert na realizację robót budowlanych pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gorzycach – etap 1”. Zapytanie ofertowe wraz z załącznikami jest dostępne poniżej:

Wyjaśnienia do przetargu:

Informacja o wynikach zapytania ofertowego nr 3/2017

Ogłoszenie 2.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gorzycach zaprasza do składania ofert na realizację robót budowlanych pn.: „Głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gorzycach – etap 2”. Zapytanie ofertowe wraz z załącznikami jest dostępne poniżej:

Wyjaśnienia do przetargu:

Informacja o wynikach zapytania ofertowego nr 4/2017